2011. január 21., péntek

Keresztatív konzervény

Mint ahogy az már mondottam volt a fészbúkon, sárral mosok hajat - vala -, ha sikerül. Vala. És ha szebb idő lenne.. ma lenne a napja.




Vala..

Pont..

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése