Nem mondanám, hogy támogatója vagyok a mazsolagyártóknak.
2011. január 21., péntek
Keresztatív konzervény
Mint ahogy az már mondottam volt a fészbúkon, sárral mosok hajat - vala -, ha sikerül. Vala. És ha szebb idő lenne.. ma lenne a napja.
Vala..
Pont..
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése