Szoval lett nekem Ö:
Megyek is nyuszikat fotozni. Remelem talalok. 2 szenyo, 1 udito, 1 pled, es az egesz delutan az enyem leszen a szabadban.
Jeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd jovok, es remelem lesznek kisallatos fotoim, amiket megmutathatok. :3
Fotozos muzsika:

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése