Vettem új könyvet.. lesz mit zabálni egy darabig.
,,A tücskök mindig abbahagyják a ciripelést, ha arra jár egy tündér. Azt
hiszem, talán azért, mert a tündér a királynőjük, vagy valami ilyesmi.
Mindenesetre sokkal magasabb rangú, mint ők. Szóval ha valahol sétálsz
és a tücskök hirtelen abbahagyják a ciripelést, akkor biztosan tündért
fogsz látni."
Carroll még mindig zseniális..
Miután megvettem órákon keresztül az illusztrációkon csámcsogtam..
Jó, mi? :)
,,Te vagy nekem, te a
Szerelmem, ó tea!
Üdv néked és hozsanna,
Ötórai uzsonna!"
Szerelmem, ó tea!
Üdv néked és hozsanna,
Ötórai uzsonna!"
Ja, hogy te nem szereted az ide-oda csapongást, az őrült gondolatmenetet, a látszólag értelmetlen katyvaszokat? Rossz hírem van, barátom.. unalmas vagy!
,,Isten veled! de ne feledd
e jámbor szavakat:
Istent szeret, aki szeret
állatot és madarat!
Istent szeret, aki szeret
Istent szeret, aki szeret
mindent: kicsit és nagyot;
mert Ő is csupa szeretet,
aki minket alkotott."

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése