2013. augusztus 4., vasárnap

A béka születésnapi mulatsága

Vettem új könyvet.. lesz mit zabálni egy darabig. 

,,A tücskök mindig abbahagyják a ciripelést, ha arra jár egy tündér. Azt hiszem, talán azért, mert a tündér a királynőjük, vagy valami ilyesmi. Mindenesetre sokkal magasabb rangú, mint ők. Szóval ha valahol sétálsz és a tücskök hirtelen abbahagyják a ciripelést, akkor biztosan tündért fogsz látni."


Carroll még mindig zseniális.. 

Miután megvettem órákon keresztül az illusztrációkon csámcsogtam..


Jó, mi? :)

,,Te vagy nekem, te a
Szerelmem, ó tea!
Üdv néked és hozsanna,
Ötórai uzsonna!"

Ja, hogy te nem szereted az ide-oda csapongást, az őrült gondolatmenetet, a látszólag értelmetlen katyvaszokat? Rossz hírem van, barátom.. unalmas vagy!

,,Isten veled! de ne feledd
e jámbor szavakat:
Istent szeret, aki szeret
állatot és madarat!

Istent szeret, aki szeret
mindent: kicsit és nagyot;
mert Ő is csupa szeretet,
aki minket alkotott."



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése